بنده از سال ۱۳۸۶ تا کنون بالغ بر ۳۱۰ شعر و ترانه در موضاعات مختلف سروده ام موضوعاتی مانند،مذهبی، اجتماعی، عاشقانه ،نفرت ، و خیلی از موضاعات دیگر من چهار مجموعه شعر دارم که یک مجموعه شعرهای مذهبی و اجتماعی است و مجموعه ی دوم شعرهای عاشقانه است و مجموعه ی سوم  ترانه های بنده است و مجموعه ی چهارم شعرهایی است که بنده از نامم به عنوان تخلص در آن  استفاده کردم  که در آینده به همین ترتیب که عرض کردم به چاپ خواهم رساند و اینکه چرا اشعاری که در وبلاگ قرار دادم تعدادش کم است دلیلش یکی از مشکلات فعلی  جامعه و فضای مجازی یعنی سرقت ادبی است خیلی ها هستند که سروده ها و ذهنیت شما را سرقت میکنند و من برای همین خواستم که بسیاری ازشعرهایم نزد خودم باقی بماند تا موقعی که بصورت رسمی تبدیل به کتاب شود و شماره ثبت بگیرد تا اگر کسی ادعایی کرد بتوان قاطعانه برخورد کرد این سروده هایی که در حال حاضر در این سایت قابل خواندن است از مجموعه ی تخلص بنده است امیدوارم از این وبلاگ لذت ببرید و از حضورتان کمال تشکر را دارم.

رسول مهربان

رسول مهربان شاعر و داستان نویس ی ,بنده ,شعرهای ,سروده ,سرقت ,همین ,مجموعه ی ,است و ,و مجموعه ,که در ,بنده ازمنبع

خوش آمدید به وب سایت رسول مهربان

شعرهای من

شعر: امانت

شعر : مقتدر

شعر : حسین ع عشق بی پایان

شعر حجت اللّه

مشخصات

آخرین جستجو ها

هاست و دامنه رایگان خرید اینترنتی تو بهترین خرید رو از ما داشته باش دانلود کده لوازم یدکی بلدوزر موضوعات عمومی من ودوستم ویرایش نیتیو خرید آنلاین مخزن هوا شرکت سجاده نقش