بنده از سال ۱۳۸۶ تا کنون بالغ بر ۳۱۰ شعر و ترانه در موضاعات مختلف سروده ام موضوعاتی مانند،مذهبی، اجتماعی، عاشقانه ،نفرت ، و خیلی از موضاعات دیگر من چهار مجموعه شعر دارم که یک مجموعه شعرهای مذهبی و اجتماعی است و مجموعه ی دوم شعرهای عاشقانه است و مجموعه ی سوم  ترانه های بنده است و مجموعه ی چهارم شعرهایی است که بنده از نامم به عنوان تخلص در آن  استفاده کردم  که در آینده به همین ترتیب که عرض کردم به چاپ خواهم رساند و اینکه چرا اشعاری که در وبلاگ قرار دادم تعدادش کم است دلیلش یکی از مشکلات فعلی  جامعه و فضای مجازی یعنی سرقت ادبی است خیلی ها هستند که سروده ها و ذهنیت شما را سرقت میکنند و من برای همین خواستم که بسیاری ازشعرهایم نزد خودم باقی بماند تا موقعی که بصورت رسمی تبدیل به کتاب شود و شماره ثبت بگیرد تا اگر کسی ادعایی کرد بتوان قاطعانه برخورد کرد این سروده هایی که در حال حاضر در این سایت قابل خواندن است از مجموعه ی تخلص بنده است امیدوارم از این وبلاگ لذت ببرید و از حضورتان کمال تشکر را دارم.

رسول مهربان

رسول مهربان شاعر و داستان نویس ی ,بنده ,شعرهای ,سروده ,سرقت ,همین ,مجموعه ی ,است و ,و مجموعه ,که در ,بنده ازمنبع

خوش آمدید به وب سایت رسول مهربان

شعرهای من

شعر: امانت

شعر : مقتدر

شعر : حسین ع عشق بی پایان

شعر حجت اللّه

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی دستگاه سیل وکیوم مرکز سنگ آسیاب ارومیه عرفان طب ارزان سرا اینجا همه چی هست موزیک فا طراحی سایت و فروش محصولات ساختمانی زیبایی دانلود برای شما هتل های مشهد